Rekomendacje Naszych Klientów 

Kadrowiec Plus skupia grupę doświadczonych ekspertów i specjalistów z dziedziny prawa pracy oraz zarządzania kapitałem ludzkim, którzy odpowiadając na potrzebę rynku, postanowili stworzyć projekt, w ramach którego będą pomagali Państwu stworzyć wymarzony team pracowników. Odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza to fundament sukcesu każdej firmy. 

Projekt Kadrowiec Plus powstał z myślą dzielenia się z przedsiębiorstwami wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez nasz zespół na przestrzeni kilkunastu lat w obszarze budowaniu efektywnego zespołu pracowników. Projekt Kadrowiec Plus jest integralną częścią A&S Consulting Group (www.as-consulting.pl).

W ramach Projektu Kadrowiec Plus świadczymy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Swoje działania opieramy na bogatym doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, profesjonalizm  w realizacji usługi oraz jakość i najwyższe standardy współpracy. Nasi eksperci posiadają wieloletnie, praktyczne doświadczenie zawodowe wynikające z realizacji procesów HR w firmach zarówno  z kapitałem polskim jak i zagranicznym. To co nas wyróżnia obok eksperckiej wiedzy to podejście biznesowe. Umiejętność połączenia potrzeb ludzi i potrzeb biznesu w realizacji projektów HR. Dzięki temu tworzymy realne rozwiązania biznesowe zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Wszelkie działania podejmowane są  w oparciu o analizę specyfiki konkretnej firmy.  Naszym priorytetem we współpracy jest  słuchanie potrzeb Klienta, rozwijanie jego potencjału po to by w efekcie wypracować i dostarczyć rozwiązania, które przyczyniać się będą do osiągania zamierzonych celów biznesowych naszych Klientów.

 

Nasz zespół

Cel powstania

Wróć 

Znajdź nas na: